Obchodné podmienky

Úvod Dodanie tovaruObchodné podmienky

Obchodné podmienky 

 

 

Našou snahou je poskytovať zákazníkovi kvalitný servis a super ceny prostredníctvom Rychlatlac.sk

 

 

Tieto obchodné podmienky platia pre nákup v internetovom obchode www.rychlatlac.sk. Predávajúcim je v prípade kúpnej zmluvy, ktorá bola uzatvorená aj za použitia prostriedkov komunikácie na diaľku a tovar bol predaný prostredníctvom prepravnej služby, kuriérom alebo bol vyzdvihnutý osobne po telefonickom rozhovore, spoločnosť JANTARES, s.r.o., so sídlom Janka Palu 9/17, 914 41  Nemšová, IČO: 47 422 467, DIČ: 2023867131, IČ DPH: SK2023867131, zapísaná v obchodnom registri okresného súdu v Trenčíne, oddiel: Sro, Vložka číslo: 28985/R

V prípade kúpnej zmluvy, ktorá bola uzatvorená aj za použitia prostriedkov komunikácie na diaľku a tovar bol zákazníkom prevzatý na niektorej z pobočiek (Franchise pobočke), je predávajúcim subjektom prevádzkovateľ Franchise pobočky.

 

Pod dohľadom: Orgán dozoru: Inšpektorát SOI pre Trenčiansky kraj, Andreja Sládkoviča 11, 971 01 Prievidza 1, Odbor technickej kontroly výrobkov a ochrany spotrebiteľa: tel. č.: 046/5422 771, fax č.: 046/5420 685, e-mail: tn@soi.sk

 

Ďalšia forma riešenia prípadného sporu je ODR platforma

 

https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/index.cfm?event=main.home.show&lng=SK

 

 

1/ OCHRANA ZÁKAZNÍKA:

Pre úspešné vybavenie objednávky potrebujeme o klientovi vedieť niekoľko základných informácií. Narábanie s týmito informáciami sa riadi zákonom č. 52/1998 o ochrane osobných údajov v informačných systémoch. Údaje o klientovi nepredávame, ani inak neposkytujeme tretím osobám s výnimkou organizácií, s ktorými spolupracujeme pri plnení objednávky. Ide o doručovacie služby (dodacia adresa) a banky (v niektorých prípadoch meno). Tieto údaje poskytujeme jednorázovo.

 

2/ CENY:

Všetky ceny uvedené v e-shope sú  uvádzané bez  DPH.  Kupujúci platí cenu, ktorá je uvedená v potvrdení objednávky. Prevádzakovateľ stránky si vyhraduje právo na zmenu cien.

 

3/ OBJEDNÁVKA:

Predávajúci dodáva kupujúcemu tovar na základe elektronickej objednávky. Podmienkou je vyplnenie všetkých požadovaných náležitostí. Zmenu v objednávke urobí kupujúci písomne e-mailom. Všetky prijaté objednávky považujeme za záväzné. Kúpna zmluva je uzatvorená momentom jej akceptácie (potvrdenie objednávky), o ktorej je kupujúci vyrozumený prostredníctvom e-mailu.

Objednávku je možné STORNOVAŤ emailom na adresu obchod@adkmedia.sk  alebo telefonicky s uvedením čísla objednávky. V prípade, že je to zákazka „na mieru“ a je už zadaná do tlače, nemožno objednávku stornovať!!

 

 


Copyright 2015 - 2020 © Rychlatlac.sk